AGROLEADER>Про нас
Про нас
Про нас

ТОВ «АГРОЛІДЕР ЄВРОПА» – є лідером України з експорту бобових та олійних культур. Компанія має багаторічний досвід та керується європейськими стандартами у роботі та по відношенню до партнерів по бізнесу .

Наявна матеріально-технічна база дозволяє забезпечувати постачання високоякісної продукції та гарантувати безперервність поставок, що в результаті дає можливість ТОВ “АГРОЛІДЕР ЄВРОПА” займати позицію лідируючого постачальника продукції.

Пріоритет нашої компанії – гарантія якості продукції. Співробітники фірми контролюють всі етапи від виробництва і до доставки товару покупцеві. Ми завжди гарантуємо високу якість нашої продукції. Зусилля співробітників і авторитет компанії у наших клієнтів дозволяють нам щорічно збільшувати обсяги продажів і залучати нових покупців з усього світу.

Міжнародні виставки
FoodEx Japan 2018

FOODEX JAPAN – це найбільша в Азії виставка, присвячена їжі та напоям у Японії та у всьому світі. Упродовж чотирьох днів виставки очікується, що близько 82 000 покупців від послуг харчування, розподілу та торгових компаній. Увага буде приділятися розширенню ділових можливостей на внутрішньому та міжнародному рівнях на активацію ТЕС. Численні покупці також візьмуть участь з-за …

Детальнiше
BIOFACH 2016 GERMANY

Виставка BioFach проводиться з 1990 року щорічно. Виставковий бренд BioFach представлений міжнародними щорічними виставками натуральних продуктів і товарів в Японії (м Токіо), США (м.Вашингтон), Бразилії (м Ріо-де-Жанейро). Виставки серії BioFach проходять під патронажем міжнародної федерації IFOAM (International Federation of Organic Agriculture Movements).

Детальнiше
ORGANIK EXPO JAPAN

10-12 лютого 2016 р ORGANIC EXPO разом з BIOFACH JAPAN – як і раніше єдина органічна виставка в Японії! Всього відвідувачів протягом 3 днів – 90 518 відвідувачів.

Детальнiше
Gulfood Manufacturing 2015

27 – 29 October 2015 Dubai International Convention & Exhibition Centre Dubai, U.A.E.

Детальнiше
ANUGA2015

Всесвітій продовольчий ярмарок для роздрібної торгівлі, громадського харчування та ресторанного ринку, 280,000 кв.м виставкової площі, піонерські тренди, підтримуючої програми і, звичайно ж, великі можливості для бізнесу. Близько 160,000 відвідувачів з 192 країн взяли участь Anuga в Кельні з 10 по 14 жовтня 2015 року.

Детальнiше
The ISOFAR 2015- Органічне життя, Наука і суспільство

Провінція Чунгбук, Республіка Корея. ISOFAR +2015 Гансан Міжнародна Органічна Виставка являєтся найбільшим органічною подією 2015 року. Спрямована на сприяння сталого розвитку сільського господарства та екологічного життя, де люди живуть у гармонії з природою.

Детальнiше