AGROLEADER>Виставки>FoodEx Japan 2018
FoodEx Japan 2018
FoodEx Japan 2018
Опис
FOODEX JAPAN – це найбільша в Азії виставка, присвячена їжі та напоям у Японії та у всьому світі.
Упродовж чотирьох днів виставки очікується, що близько 82 000 покупців від послуг харчування, розподілу та торгових компаній.
Увага буде приділятися розширенню ділових можливостей на внутрішньому та міжнародному рівнях на активацію ТЕС.
Численні покупці також візьмуть участь з-за кордону, а бізнес-переговори будуть проводитися з вітчизняними та міжнародними виробниками.
FOODEX Japan підтримується Міністерством міжнародних відносин Японії; Міністерством охорони здоров’я і праці Японії; Міністерством сільського, лісового і рибного господарства Японії; Міністерством землеробства, інфраструктури і транспорту Японії; Префектурою міста Тіба; Японським товариством з просування міжнародних зв’язків (JETRO), а також 45 галузевими і професійними асоціаціями.

Наші співробітники провели зустріч з Послом України в Японії Ігорем Харченко та Консулом України Євгенієм Пляскіним секретарем з торговельно-економічних питань посольства України в Японії

В період з 6 по 9 березня на українському стенді FoodEx Japan 2018 компанія Консалтинг Інтегрований буде представлено 15 компаній-виробників продуктів харчування з України. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.
Повідомляється також, що це результат піврічної підготовки в рамках проекту «Відкриваємо ринок країни, що сходить сонце». Целью проекту є підтримка експорту українських продуктів харчування та напоїв в Японію. На додаток до цього, участь у FoodEx Japan 2018 з власними стендами прийме ще 7 виробників – SHABO, Agrofusion, Veres Group, AgroLeader, Honey Bee, Galfrost. Під час візиту заплановані зустрічі з представниками Посольств України в Японії та японських асоціаціях, а також В2В-зустрічі з дистриб’юторами. Планується відвідування 10 роздрібних магазинів, зустрічей з японськими експертами та організаціями для розширення експортної інструментарію та знань про ринок.

Стоит також додати, що відповідно до експортної стратегії України (дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі на період 2017-2021 років) Японія є ринком у фокусі для українського аграрного експорту.